Kontakt

Christianshavns Beboerhus
Dronningensgade 34
1420 Kbh K

Hovednummer, booking af øvelokaler
( 13.30 – 18.00 og 19.30 – 21.00 ): 32 57 88 18

Festlokaler, arrangementer og kurser, mandag ( 13.00 – 18.30 )
og onsdag ( 13.00 – 17.00 ): 32 57 62 42

E-mailadresser:

Huset overordnet – Mail@beboerhus.dk

Booking af Festlokaler – booking@beboerhus.dk

Serigrafi – Serigrafi@beboerhus.dk

Keramik – Keramik@beboerhus.dk

Pr – Pr@beboerhus.dk

Administration – Soren@beboerhus.dk

Kunstudstilling og mad – Caroline@beboerhus.dk

Caféen – Bruno@beboerhus.dk

Lyd og lys – Simon@beboerhus.dk

Postmaster og hjemmeside – Simon@beboerhus.dk

Foreningens Bestyrelse – Bestyrelsen@beboerhus.dk

Comments are closed.